اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1395 در سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار گرفت. داوطلبانی که اسامی آن‌ها به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام شده است با توجه به ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه‌ای که در این زمینه روی سایت قرار گرفته برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم برای ثبت نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه کرده و در صورتیکه دانشگاه‌ها تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام اعلام نکرده باشند در یکی از روزهای یکشنبه چهاردهم، دوشنبه پانزدهم، سه‌شنبه شانزدهم یا چهارشنبه هفدهم شهریورماه به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.

كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه بموقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

ضمناً داوطلبان مي‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن 42163 با پيش شماره 021 (با واحد پاسخگويي غيرحضوري روابط عمومي سازمان) در ميان ‌بگذارند.

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ اعلام‌ ‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌) سال‌ 1395

نتایج نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته)سال 1395

منبع: سازمان سنجش آموزش کشور